تکنولوژیرپورتاژ آگهیهمه مطالب

آموزش کامل بازی فال گایز

راهنمای بازی Fall Guys: Ultimate Knockout

بازی فال گایز، آخرین اثر از سری بازی های بتل رویال می باشد. راهنمایی های اولیه  ما، نکاتی را برای کمک به  پیروزی شما در این بازی ارائه می دهد. اگر شما در جریان  بازی های ترند شده باشید، حتما اسم  Fall Guys: Ultimate Knockout به گوشتان خرده است. این بازی در آگوست 2020 به صورت چشم گیری مخصوصا در توییچ منتشر شد.

ما دراین راهنمایی اولیه آموزک، برای شما توضیح خواهیم داد که “فال گایز” چیست، همچنین نکاتی را برای برد در بازی فال گایز به شما معرفی و به شما کمک خواهیم کرد که تصمیم بگیرید که آیا این بازی ارزش بازی کردن دارد یا خیر.

Fall Guys: Ultimate Knockout چیست؟

Fall Guys: Ultimate Knockout که معمولا به صورت مختصر” Fall Guys خوانده میشود،  یک بازی چند نفره آنلاین است. این گیم  از یک سری بازی هایی مانند (Wipeout) و  ( Takeshi’s Castle) که در زندگی واقعی انجام میشوند و به اصطلاح (obstacle course) نامیده میشوند الهام گرفته شده است. obstacle course مسابقه هایی هستند که شرکت کنند ها باید از یک سری موانع عبور کنند یا یک سری مسائل که  برای دستیابی به هدف است رو حل کنند.

در دانلود بازی Fall Guys برای اندروید شما به عنوان یک شخصیت لوبیا مانند بازی می کنید که سعی می کند تا زمانی که می تواند از طریق یک سری چالش ها زنده بماند. بازی با شخصیت دستو پاچلفتی همراه است، بنابراین کاراکتر شما برای کنترل خود کمی احساس گیجی میکند و موقع ضربه مانند یک دستمال به اطراف پرت میشود.

این بازی دارای عناصری از ژانر بتل رویال است، زیرا شما برای ایستادن به  عنوان اخرین نفر در بازی رقابت میکنید. با این حال برخلاف سایر بازی های بتل رویال مانند  PUBGیا Fortnite تاثیرات این سبک از بازی بسیار کم است. شما سعی نمی کنید حریفان مشخص را از بین ببرید و از منابع آنها برای افزایش شانس پیروزی خود استفاده کنید.

این بازی در تاریخ 4 آگوست 2020 برای Steam و آغاز شد. در حال حاضر در هیچ سیستم عامل دیگری در دسترس نیست.

Jump Club در بازی فال گایز

بازی فال گایز در چه سکبی است؟

وقتی ” فال گایز“را استارت می کنید، با یک آموزش مختصر روبرو می شوید که توضیح می دهد چگونه  این بازی کار می کند. کنترل ها آسان هستند، به غیر از حرکت کاراکتر و دوربین، شما میتوانید پرش کنید(X در PS4 و Space در پیسی) ، شیرجه بزنید(مربع در PS4 و Ctrl در پیسی) و  بازیکنای دیگر را بگیرید(R2در PS4 و Shift در پیسی).

از آنجا، Play را درصفحه اصلی انتخاب  کنید و برای آغاز یک مسابقه به صف شوید، هر مسابقه با 60 کاراکتر شروع می شود و با از بین بردن افراد از طریق یک سری از مینی گیم ها ، به آرامی بازیکنان کم میشوند.

هدف شما اینست که آخرین بازیکنی باشید که با پیروزی در آخرین مینی گیم خودتونو معرفی می کنید. هر مسابقه شامل 5 دور بازی است. اگر در هر نقطه حذف شدید، همچنان می توانید مشاهده کنید که چه کسی برنده می شود، و یا میتوانید از بازی خارج شده و برای شروع تلاشی دیگر ادامه دهید.

این مطلب رو هم بخونید  راهنمای خرید کولر گازی اسپلیت ، پنجره ای ، پرتابل و… (رپورتاژ آگهی)

زمانی که بازی میکنید، اعتباراتی کسب میکنید که میتوانید آنها را برای پاداش های تزئینی خرج کنید. پیروز شدن برای شما اعتبار خاصی که کراون (تاج) نامیده میشود در پی دارد که برای به دست اوردن  آیتم های خاصی در شاپ به آن نیز دارید.

نگاهی به بعضی مینی گیم های بازی فال گایز برای گوشی و سیستم:

” فال گایز” همه چیز در مورد چالش هاست، به نوعی مانند نسخه بقا (Survival)  از   بازی Mario Party است. با بیشتر از 20 بازی مختلف( و حتی بیشتر در این مسیر، بر اساس توسعه دهندگان) ،  موارد زیادی برای پوشش جداگانه در اینجا وجود دارد.

در عوض ما راجب گیم هایی که شما در آن ها شرکت خواهید کرد توضیح خواهیم داد، مثال هایی را برای شما بیان خواهیم کرد و نکاتی را در طول راه  برای موفقیت شما ارائه میدهیم.

بازی های مسابقه ای (Racing Games):

این بازی ها راحت و  ساده هستند، همه با هم رقابت می کنند تا اولین نفر در خط پایان باشند

بیشتر بازی های مسابقه ای بزرگ هستند، به  این معنی که زمانی که هنوز بسیاری از بازیکنان باقی مانده‌اند، شما آنها را زود خواهید دید. شما برای پایان رساندن باید به اندازه کافی به جلوی گروه برسید و مسابقه را ادامه بدید. برای خواندن جواب بازی موبایل جدول مدرن هم به ما سر بزنید.

مرحله Gate Crash در فال گایز:

در این بازی شما باید برای پایان رساندن مسابقه ،در حالی که  یک سری از درها به طور مرتب باز و بسته می شوند ، به سمت خط پایان بروید. اگر زمان را از دست بدهید این ها میتوانند واقعا کار شما رو خراب کنند، بنابراین تمام تلاش خود را بکنید تا پیش بینی کنید که با رسیدن به آنها چه درهایی باز خواهد شد.

سیستم مورد نیاز بازی Fall Guys

مرحله Fruit Chute در فال گایز:

در این مسابقه باید از میوه هایی که در همه جا پرواز می کنند ، دوری کنید. در طول مسابقه غلطک هایی که از وسط به سمت شما روانه شدند رو مشاهده میکنید، آن‌ها به راحتی با وجود تمام میوه های موجود در فضا میتوانند بازی شمارو خراب کنند و شما را به بیرون پرتاب کنند.

دانلود بازی Fall Guys

مرحله Survival Games در بازی فال گایز:

در حالت Survival شما باید در طول یک چالش بسیار خطرناک زنده بمانید. دور مسابقه بعد ازگذشت مدت زمانی تمام میشود یا تعداد قابل مشخصی از افراد از بین میروند.داکثر حالت‌های Survival در زمان حذف یک بخش منصفانه از رقبا ظاهر می‌شوند.

مرحله Jump Club در بازی فال گایز :

در این بازی شما باید از دوقطب چرخش که در اطراف میدان بازی چرخش میکنند طفره می روید. تمرکز خود را روی پرش از روی مانع سبز در قسمت پایین متمرکز کنید. شما معمولاً می توانید در مقابل قطب صورتی بالا از یک برجستگی نوری جان سالم به در ببرید.

فال گایز

Perfect Match و خرید بازی Fall Guys برای استیم از وب سایت اصل کی:

این بازی شما را روی یک سری کاشی های شناور قرار میدهد که در چرخه هایی گردش میکنند تا به شما میوه هایی که زیرشان هستند رو نمایش دهند، زمانی که تایمر به پایان برسد، شما میوه ای رو خواهید دید، دراین حال شما باید سریع روی کاشی که به میوه دیده شده مطابقت دارد پرش کنید، اگر اشتباه کنید کاشی ناپدید میشود و شما حذف میشوید.

این مطلب رو هم بخونید  هک سیم کارت دیگران توسط هکرها امکان پذیر است؟ راه های جلوگیری چیست؟

فال گایز موبایل

بهترین کاری که می‌توانید بکنید این است که روی یک کاشی بایستید که نزدیک به بسیاری از میوه‌های دیگر است، به این ترتیب، زمانی که میدانید میوه ایمن کدام است، گزینه های خوبی پیش رویتان می بینید.

مراحل Team Games در فال گایز:

در بازی های تیمی، شما به صورت گروه هایی تقسیم میشوید و برای یک راند باهم کار میکنید. همه اعضای تیم آخر در انتهای دور حذف می‌شوند. بسته به اندازه بازی تیمی، آنها می توانند با تعداد بسیاری از بازیکنان باقی مانده یا فقط تعداد محدودی از بازیکنان ظاهر شوند.

فال گایز برای کامپیوتر

مرحله Team Tail Tag در فال گایز:

این حالت شما را به چهار تیم تقسیم می‌کند، برخی از بازیکنان با دمهایی تخم ریزی می کنند که می توانید با استفاده از دکمه گرفتن(R2 در PS4 و Shift در پیسی) از آنها سرقت کنید. هرکدام از تیم ها که در پایان بازی دم کمتری دارند، میبازند. برای به راحتی گرفتن دم، صبر کنید تا کسی اشتباهی انجام دهد (و در آخر درمانده بر روی زمین شوید) قبل از اینکه حرکتی انجام دهید.

بازی فال گایز برای گوشی

Jinxed یا جینکسد در فال گایز:

Jinexed   شبیه   حالت‌های “آلوده” است که در بازی ‌های دیگر دیده می ‌شوند. یک نفر از هر تیم شروع بهJinexed  (طلسم) کردن میکند ( ابرهای صورتی را روی بدن آنها مشاهده خواهید کرد) و باید بازیکنان مقابل را نیز  الوده کند تا آن ها نیز طلسم شوند. هر تیمی که بیشترین  Jinexed شده را داشته باشد بازنده میشود.
به خاطر داشته باشید زمانی که شما از دکمه (grab) یا همان گرفتن استفاده میکنید سرعت شما کمتر میشود، پس زمانی که به شخصی نزدیک میشوید از آن استفاده کنید.

 

سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی فال گایز در کامپیوتر

مرحله Final Games در فال گایز:

اگر شما این رو به عنوان مرحله نهایی انجام دهید، تبریک میگم، تنها یک دور از برنده شدن در بازی ” فال گایز” فاصله دارید، فقط حوصله خودتون رو از دست ندین ، زیرا فقط یک برنده در این دوره ها وجود دارد. اگر به بازی های آنلاین علاقه دارید کد های تقلب بازی GTA V برای PS4 و XBOX ONE را هم بخوانید.

مرحله Royal Fumble در فال گایز:

این حالت شبیه مود Team Tail Tag است، با این تفاوت که اینجا فقط یک دم وجود دارد. برای برنده شدن باید دم خود را تا زمانی که تایم تموم بشه نگه دارین .اگر آن را ندارید، بهتر است حرکات رهبر را آنالیز کنید و در زمان مناسب دم را جدا کنید. وقتی این کار را کردید، غیرقابل پیش بینی حرکت کنید و مراقب پرش رقیبان به سمت خودتان باشید.

سیستم مورد نیاز بازی فال گایز

Hex-A-Gone و بازی فال گایز برای اندروید :

این قسمت پایانی از چند طبقه از کاشی‌های شش‌ ضلعی تشکیل شده‌ است. هر بار که کسی یکی را لمس می‌کند, کاشی ناپدید می‌شود. هدف شما این است که آخرین کسی باشد که به پایین صحنه سقوط می‌کند.
برای پیروزی در اینجا ، همیشه برنامه ای برای حرکت به کاشی بعدی داشته باشید. و به یاد داشته باشید که سقوط زود هنگام به طبقه بعدی ضرورتاً بد نیست ، زیرا کاشی های بیشتری را برای کار با شما فراهم می کند.

این مطلب رو هم بخونید  معرفی بهترین مکان ها برای مسافرت پاییزی در آسیا و شهر های مناسب سفر در پاییز

اگر باطری مک بوک شما برای نصب فال گایز دچار مشکل شده است میتوانید راه حل های پیشنهادی آموزک برای تعویض باتری مک بوک را بخوانید.

دانلود فال گایز

آیا باید فال گایز رو بخریم؟

حالا که کمی در مورد فال گایز می دانید ، ارزش بازی کردن دارد؟

در کل بازی سرگرم کننده ای است، موسیقی زیبا، زیباشناسی شاد و گیم پلی راحت (برخلاف عناوین دیگر بتل رویال) از ویژگی های بارز این بازی است. شاید شما زمانی که با دوستانتون بازی میکنید لذت بیشتری از گیم ببرید تا اینکه تنهایی بازی کنید!

Fall Guys: Ultimate Knockout بهتر است در مراحل کوچکی   که   پشت سر هم هستند  بازی شود. حتی با وجود بیش از ۲۰ چالش، ما تمایل داشتیم که همان زوج را به طور مرتب ببینیم. این باعث تکراری شدن میشود، خصوصا با مراحل اولیه بازی که نسبتا آسان است.

مینی گیم های تیمی قطعا بدترین بخش این بازی است، اینطور احساس می‌شود که عملکرد فردی شما تاثیر کمی بر این دارد که آیا تیم شما برنده می‌شود یا بازنده، به این معنی که شما اغلب یک بازی خوب را برای یک بازی تیمی از دست می دهید که هیچ کنترلی بر آن نداشتید.

در نهایت  این بازی حتی اگر یک عنوان پولی نیز داشته باشد، دارای یک فروشگاه پر زرق وبرق است. شما به آرامی از طریق بازی اعتبار کسب می‌کنید, اما می‌توانید با پول واقعی بیشتر خرید کنید. شخصی سازی کاراکتر جزئی است ، بنابراین این یک مشکل بزرگ نیست. اما ما هنوز دوست نداریم شاهد تنظیم رایگان سبک بازی در یک بازی پولی مانند این باشیم.

در زمان نوشتن این متن “فال گایز” به قیمت 20 دلار برای استیم و PS4 در دسترس است. اگر از مینی گیم های معمولی لذت میبرید و کمی از تکرار آن ناراحت نمیشوید، ارزش یک نگاه را دارد، به خصوص اگر دوستانی داشته باشید که بتونید با آنها بازی کنید. خوشبختانه، این بازی به زودی چالش‌های بیشتری را به خود اضافه خواهد کرد و تیم minigames را بهتر می‌کند، که توصیه کردن به آن را آسان‌تر می‌کند.

در آگوست ۲۰۲۰ این بازی برای PS Plus همچنین رایگان است، پس اگر عضو هستید باید حداقل آن را به کتابخانه خود اضافه کنید. پس از اضافه شدن ، این وظیفه شماست که در حالی که عضوی از PS Plus  هستید ، تمام مدت بازی را حفظ کنید.

برای دانلود بازی fall guys چه کار کنم؟

شما میتوانید برای خرید این بازی از طریق وب سایت اصلی کی و سایر سایت های فروش بازی اقدام کنید.

دانلود بازی فال فال گایز

تریلر بازی فال گایز

نظر و پیشنهاد خود را با ما به اشتراک بگذارید

ما به فال گایز در این مطلب آموزک نگاهی انداخته ایم تا بدانید این بازی در مورد چیست. امیدوارم این پست به شما ایده‌ای از اینکه آیا می‌خواهید آن را بازی کنید یا خیر بدهد.  با خوی اعتیاد آور آن و همچنین رایگان بودن در PS Plus ، قطعا  میتواند بازی محبوب و وایرال بعدی باشد.

این مطلب رپورتاژ آگهی بوده و آموزک مسئولیتی در قبال خرید شما از سایت معرفی شده ندارد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن