تکنولوژیرپورتاژ آگهیهمه مطالب

راهنمای خرید کولر گازی اسپلیت ، پنجره ای ، پرتابل و… (رپورتاژ آگهی)

خرید کولر

ضرورت استفاده از کولر گازی و تجهیزات سرمایشی و گرمایشی دیگر در دنیای امروز هنگام خرید این دستگاه تهویه مطبوع هوا، باید نکات مختلفی را در مورد فضا، نوع دستگاه، بودجه و.. در نظر بگیرید. در این مطلب آموزک ابتدا شما را با انواع کولر گازی آشنا کرده و سپس راهنمایی های در مورد قدرت، ظرفیت و.. به شما می دهیم تا بتوانید دستگاهی را خریداری کنید که بهترین کارایی را برای شما داشته باشد.

راهنمای خرید کولر گازی کم مصرف ،کولر گازی اسپلیت (Split)

شرایط محیط زیست انسان تاثیر مستقیمی بر چگونگی حالات روانی، وضعیت فیزیکی ، نحوه انجام کار و بطور کلی تمام شئون زندگی او دارد.

از آنجائیکه بخش عمده زندگی بشر امروزی در داخل ساختمان می گذرد، ایجاد شرایط مطلوب زیست محیطی در ساختمان، خواه محل کار باشد یا منزل و غیره، واجد اهمیت بسیاری است.

که مهمترین بخش آن تهویه هوایی مطبوع برای ساکنین ساختمان با توجه به نوع فعالیت آنهاست زیباترین و گرانبهاترین ساختمانها در صورتیکه فاقد سیستم تهویه مطبوع مناسب باشند قابل سکونت نخواهند بود.

اهم وظایف یک سیستم تهویه مطبوع عبارتند از کنتزل دما ، رطوبت و سرعت وزش هوا ، زدودن گردو غبار تعفن و سایر آلودگی های هوا و در صورت لزوم از بین بردن میکروب ها و باکتریها معلق در هوا ، گرمایش و سرمایش هوا متناسب با فصل، عمده ترین وظیفه یک سیستم تهویه مطبوع بوده بقیه وظایف در مراتب بعدی اهمیت قرار می گیرند .

راهنمای خرید کولر گازی کم مصرف، برچسب مصرف انرژی

تاثیر تهویه مطبوع بر روی سلامتی

سیستم تهویه مطبوع از اثرات مضر آلودگی هوا ی داخل جلوگیری کرده و بسیاری از موارد ناشی از آن را کاهش میدهد. ، وقتی که شما تهویه منزل را متوقف میکنید انرژی مورد نیازجهت گرمایش و سرمایش خانه را کاهش داده اید.

این مطلب رو هم بخونید  آموزش نحوه پاک کردن ویروس از گوشی اندروید بدون ریست فکتوری

اما این بدان معنا نیز هست که درجات رطوبت در داخل خانه به وسیله ی ایجاد چرخه همان هوای داخل صورت میگیرد که این یعنی کثیف تر شدن روز به روز هوای داخل و این یعنی گرد و خاک” دود و باکتری” ویروس ” کپک و گازهای آلوده ی ناشی از آنها مدام در داخل فضا در حال چرخش هستند.
این ذرات از پوست و مو و لباسها و ورود و خروج کفش ها ایجاد شده در هوا پراکنده میوند. ذرات کپک و قارچ به همراه گرد و خاک وارد خانه میشوند. گاز های نامطلوب میتوانند به علت رنگ” جلا دهنده ها” مواد شیمیایی “و روغنی و یا چسب ها ایجاد شوند.

انتخاب مدل مورد نیاز بهترین کولر گازی

در عین حال توجه داشته باشید رطوبت هوا حد اقل ۵۰/ ویروس های آنفولانزا را در محیط از بین میبرد.
راه حل جلوگیری از تمام این آلودگی ها استفاده از فیلترها و تهویه و کنترل رطوبت است. سیستم تهویه مطبوع کلیه این نیاز ها را براورده میکند ، هر دستگاه تهویه مطبوع یک فیلتر دارد که نوع فیلتر وابسته به سیستم است ، بهره وری فیلتر با توجه با توجه به جذب ذرات و عملکرد آنها تعیین میشود.

فروشگاه آنلاین سرماساز میتواند با داشتن تیم حرفه ای مهندسان مکانیک، برای شما برآوردی رایگان از هزینه های ساختمان جهت به کار گیری بهترین سیستم تهویه مطبوع در منطقی ترین و اقتصادی ترین حالت انجام دهد.

” این مطلب صرفا رپورتاژ آگهی بوده و آموزک هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد. “

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن