تکنولوژیهمه مطالب

نحوه پاک کردن پیام از چت فیسبوک

بالاخره قابلیت حذف پیام از فیسبوک هم اظافه شد. در نتیجه، این شبکه اجتماعی در حال حاظر به شما این امکان را می دهد تا در حذف پیام در فیس بوک مسنجر را انجام دهید. البته حذف پیام خصوصی در فیس بوک باید سریع انجام شود چراکه این امکان تا مدت زمان مشخصی از ارسال پیام وجود دارد. و این یعنی که خوشبختانه غلط های املایی و تایپی را می توان سریعا برطرف کرد. با آموزک همراه باشید تا چگونگی حذف پیام ها در فیس بوک را یاد بگیرید.

چگونگی حذف پیام ها در فیس بوک

حذف تاریخچه مرورگر کروم، فایرفاکس، مرورگرهای ذخیره شده را قبلا در آموزک آموزش دادیم و حالا این ویژگی به یک باره در پیامرسان فیسبوک ظاهر نشد. بعد از اینکه خبر پاک کردن پیام های ارسال شده به کاربران توسط مدیران این شرکت پخش شد؛ کاربرها هم خواهان این ویژگی شدند. البته شرکت فیسبوک مستقیما به این موضوع اشاره نکرد.

فیسبوک بیان کرد که پیام های مارک زاکربرگ حذف نشدند و در واقع به دلایل امنیتی نمایش داده نمی شوند. بدون توجه به این موضوع این پیام رسان با توجه به درخواست زیاد کاربران تصمیم گرفت تا دکمه unsend را به فیسبوک مسنجر اضافه کند. در ماه های اخیر دکمه unsend در حال بررسی و تست بود و در حال حاضر قابل استفاده است.

برای اسفاده از این امکان کافی است مانند واتساپ و یا تلگرام روی پیام مورد نظر نگه دارید و گزینه Delete را انتخاب کنید.

چگونگی حذف پیام ها در فیس بوک

حذف پیام در مسنجر فیسبوک

همانطور که در وبلاگ فیسبوک مسنجر گفته شد، از این به بعد شما می توانید پیام های ارسالی خود در فیسبوک را که برای یک نفر یا در یک گروه ارسال کرده اید unsend یا پاک کنید. مدت زمان مهلت برای حذف پیام در مسنجر فیسبوک 10 دقیقه پس از ارسال آن است. البته پس از حذف پیغام نوشته ای در مکالمه ظاهر می شود که به همه میگوید یک پیام پاک شده است.

پس حواستان باشد که نمیتوانی پیام فیسبوک خود را مخفیانه پاک کنید.

همچنین در دایرکت فیسبوک امکان پاک کردن پیام برای خودتان وجود داشت و حالا گزینه “delete for everyone” هم اضافه شده است که در نسخه های اندروید و ios هم قابل دسترسی اند.

این مطلب رو هم بخونید  روش تشخیص و پیداکردن دوربین مخفی در منزل و محل کار با گوشی

حذف پیام در مسنجر

آموزش تصویری نحوه پاک کردن پیامها در فیس بوک

نظر و پیشنهاد خود را با ما به اشتراک بگذارید

در این مطلب به بررسی آموزش استفاده از مسنجر فیسبوک و حذف پیام از آن پرداختیم. نظرات و پیشنهادات خود را برای ما در آموزک ارسال کنید.
برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن