تکنولوژیهمه مطالب

آموزش برداشتن تیک خوانده شده تلگرام و چند ویژگی جالب آپدیت تلگرام

خوشبختانه در آپدیت جدید تلگرام که نسخه 4.8.3 برای آیفون و 4.8.10 برای اندروید امکان برداشتن و گذاشتن تیک خوانده شده اضافه شد. حتما برای شما هم پیش آمده که بخواهید پیام یک نفر را نخوانده باقی بگذارید اما تا قبل از آپدیت تلکرام مجبور بودید نوتیفیکیشن پیام های خوانده نشده تلگرام را تا همیشه تحمل کنید. اینبار تلگرام ویژگی برداشتن و گذاشتن تیک خوانده شده تلگرام را به همراه ویژگی های جالب دیگر در اختیار شما قرار داده اند. تا انتهای این مطلب با آموزک همراه باشید تا ویژگی های جدید تلگرام را ببینید.

جایگزینی فایل ها، گذاشتن تیک خوانده نشده، جلو زدن سرعت ویس در تلگرام و …

 Mark as Unread, 2X Voice Messages, and More in Telegram

قبلا پست 10 ترفند تلگرام که باید بدانید را در آموزک قرار دادیم و اینبار نوبت چند ترفند جدید است. امکان برداشتن و گذاشتن تیک خوانده شده پیام تلگرام به تازگی اضافه شده است، بدین صورت که شما می توانید دقیقا به روش پین کردن افراد پیام ها را هم در حالت خوانده یا نخوانده بگذارید.

روش تیک نخوردن پیام در تلگرام (Mark as Read or Unread)

فرض کنید رئیس شما کاری را برایتان پیام می کند و شما پاسخ می دهید اما برای فراموش نکردن می خواهید نوتیفیکیش و یا چراغ تلگرام آن پیام را روشن بگذارید. برای اینکار کافی است به راحتی Conversation یا مکالمه مورد نظر را به سمت راست بکشید و روی Unread بزنید. در برخی از گوشی های اندرویدی تیک نخوردن پیام در تلگرام با نگه داشتن روی مکالمه نشان داده می شود.

از طرفی فرض کنید شخصی به شما پیام می دهد که نمیخواهید بخوانید و یا می خواهید بعدا جواب دهید اما نمیخواهید جزو پیام های خوانده نشده باشد. برای این کار هم می توانید به همان روش و با استفاده از قسمت Read پیام تلگرام مورد نظر را به حالت خوانده شده نگه دارید.

روش تیک نخوردن پیام در تلگرام (Mark as Read or Unread)

آموزش جایگزینی عکس و اضافه کردن متن در تلگرام

علاوه بر تیک خوانده شده، ارسال عکس یا ویدیو اشتباه در تلگرام اتفاقی است که ممکن است برای هر کسی بیافتد. اما برای تغییر عکس و ویدیویی که اشتباه در تلگرام استفاده شده چه می توان کرد؟

شما می توانید در چنین حالتی یا پیام را به طور کلی و برای همه پاک کنید و یا با نگه داشتن روی عکس یا فیلم مورد نظر، با استفاده از امکان replace photos or videos یا تصویری که ارسال کرده اید را ویرایش یا Edit کنید و یا با استفاده از گزینه Change به طور کلی تصویر دیگری به تلگرام ارسال کنید.

همچنین برای اضافه کرد Caption باید روی عکس یا فیلمی که اشتباه در تلگرام فرستاده شده چند ثانیه نگه دارید و پس از زدن گزینه Edit متن مورد نظر را بنویسید.

آموزش جایگزینی عکس و اضافه کردن متن در تلگرام

روش بالا بردن سرعت پخش ویس و ویدیو در تلگرام

یک ویژگی جالب که در کنار ویرایش عکس یا ویدیو اشتباه و تیک خوانده شده/نشده تلگرام، امکان بالا بردن سرعت پخش ویدیو و ویس در تلگرام است. به صورتی که هنگام پخش ویس و یا ویدیو مسیج  می توانید با زدن بر روی دکمه 2X با سرعتی دو برابر آن را سریعتر پخش کنید.

اگر به دنبال دیلیت اکانت موبوگرام ، تلگرام، تلپال و تلگرام X هستید آموزش کامل در آموزک قرار دارد و می توانید آن را مطالعه کنید.

روش بالا بردن سرعت پخش ویس و ویدیو در تلگرام

ارسال مخاطب چندتایی از دفترچه تلفن در تلگرام

اشتراک گذاری مخاطب که قبلا در تلگرام امکان پذیر نبود به راحتی در آپدیت جدید قابل انجام است. به صورتی که اگر برای مثال شخصی چندین شماره در دفترچه تلفن شما داشته باشد می توانید آن ها را با هم و یک جا به اشتراک بگذارید.

ارسال مخاطب چندتایی از دفترچه تلفن در تلگرام

برای اینکار کافی است شما از قسمت ارسال فایل گزینه Contact را بزنید و پس از انتخاب مخاطب مورد نظر تعداد شماره های دلخواه از آن شخص را تیک دار و سپس ارسال کنید.

نظر و پیشنهاد خود را با ما به اشتراک بگذارید

در این پست آموزشی چند امکان جالب از تلگرام را همچون تیک خوانده شده یا نشده، بالا بردن سرعت ویس و … را آموزش دادیم. نظر و پیشنهاد خود درباره این ویژگی های جدید را برایمان بنویسید.

این مطلب رو هم بخونید  جواب بازی سلطان قلب ها ! راه حل همه مرحله های بازی سلطان قلب ها
برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن