همه مطالب

آموزش الفبا واعداد به کودکان به کمک نرم افزار (رپورتاژ آگهی)

آموزش کودکان همیشه یکی از مسائل پرچالش برای پدر و مادرها و مربیان است، ذهن کودک عملکردی پیچیده‌ای دارد و نیازمند آموزشی بسیار جذاب تر، هدفمند‌تر و غیر مستقیم است.

تیم آرمیک با تجربه‌ای که از چند سال فعالیت خود در تولید محتوای دیجیتال آموزش برای کودکان دارد، بازی آموزشی ریبو و رابی را برای کودکان ۳ تا ۸ ساله طراحی کرده است که مفاهیم الفبا، اعداد و اشکال هندسی را به کودک آموزش می‌دهد.

در این بازی که به شکل یک پارک طراحی شده، کودک در ابتدا با شخصیت‌های ریبو و رابی آشنا می‌شود و در کنار این‌ها، خانه‌های این سرزمین قرار دارند که هرکدام نماد الفبا، اعداد و اشکال هندسی هستند.

بازی آموزشی ریبو و رابی

کودک در خانه‌ای پارک مفاهیم آموزشی را در طی چندین بازی که  هر کدام یک نکته جدید برای ارائه دارند و همدیگر را تکمیل می کنند یاد می‌گیرد.

بازی کودکانه

مثلا در بخش اشکال هندسی، در مینی‌گیم حباب کودک با نام شکل‌های مختلف آشنا می شود و سپس در قسمت گذاشتن سنگ ها روی تراکتور و خوردنی خودش باید آن ها را تشخیص دهد.

بازی آموزشی چیست

نکته مثبت اینجاست در تک تک موضوعات این پیوستگی وجود دارد.

دانلود بازی آموزشی برای کودکان پیش دبستانی

در سرزمین ریبو و رابی علاوه بر این سه خانه، بخش داستان‌های صوتی و کارتون‌های کودکانه هم وجود دارد که به صورت هفتگی قسمت‌های جدید به آن اضافه می‌شود.

بازی آموزشی کودکان برای کامپیوتر

هر داستان یک نکته پند آموز برای کودک دارد و کارتون‌های جذاب و دیدنی و بامزه می‌تواند جذابیت این بازی را برای کودکان چندین برابر کند. داستان‌های از کلیله و دمنه و کارتون‌های انگری بیردز و پوکویو و … برای کودکان بسیار جذاب و خاطره انگیز خواهد بود.

این مطلب رو هم بخونید  آموزش نحوه تایپ به صورت مورس کد در گوشی آیفون و اندروید

دانلود بازی آموزشی برای کودکان 4 ساله

بازی ریبو و رابی رو از کافه‌بازار برای گوشی‌های اندروید دانلود کنید

این مطلب صرفا رپورتاژ آگهی بوده و آموزک هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن