خرید بنر تبلیغاتی در آموزک از عوامل موثر در افزایش بازدید سایت

چرا تبلیغات متنی در آموزک؟

بدون شک خرید تبلیغات بنری ارزان و ثبت رپورتاژ آگهی ارزان و با کیفیت یکی از عوامل رونق کسب و کار شما میتواند باشد, این تبلیغات با هزینه رپورتاژ آگهی مناسب علاوه برای بالا بردن تعداد بازدید و رتبه الکسا میتواند موجب رونق گرفتن هرچه بیشتر کسب و کار شما شود و از این نظر حائز اهمیت می باشد. 

چنانجه قصد دارید بازدید سایت خود را بالا ببرید و کسب کار خود را رونق بدهید و به کمپین رپورتاژ آگهی بپیوندید و در سایت های رپورتاژ آگهی تبلیغت ثبت کنید ما مجموعه ای از سایت های قدرتمندمان در آموزک را برای شما آماده کرده ایم.

چرا تبلیغات متنی در آموزک؟

روند تولید محتوا در آموزک با دقت بسیار و کاربر محور انجام میشود ما معتقدیم زمانی که خوانندگان در اینجا سپری میکنند ارزشمند است. تا کنون محور فعالیت ها ما تجاری نبوده و نخواهد بود و پذیرش آگهی صرفا جهت تامین هزینه ها و بهبود کیفیت سایت میباشد. تعرفه رپورتاژ خبری و هزینه های رپورتاژ آگهی در آموزک به صورتی منصفانه بوده. نمایش کسب و کار و محصول شما در کنار محتوا تولید شده میتواند یک روش تاثیر گذار و خوب برای معرفی و فروش شما باشد.

 • نزدیک به ده هزار ایندکس در گوگل
 • نزدیک به 10,000 کاربر
 • بازدید و ورودی مناسب از گوگل
 • محتوای نیمه اختصاصی و تفریحی

شرایط پذیرش آگهی در آموزک

 • آموزک هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت و تایید تبلیغات درج شده در سایت نمی پذیرد و ما در پذیرش یا عدم پذیرش آگهی مختاریم و هزینه رپورتاژ آگهی به صورت مشخص اعلام شده است.
 • از پذیرش آگهی های مخالف با قوانین کشور معذوریم.
 • حجم بنرهای ارسالی زیر ۶۰ کیلوبایت باشد و از پذیرش بنرهای چشمک زن متوالی با فریم زیر ۳ ثانیه معذوریم.
 • جهت وایز مبلغ آگهی و تمدید مجدد ابتدا ۱ الی ۲ روز قبل از موعود حتما با ما هماهنگ کنید.
 • مدت زمان پذیرش آگهی به انتخاب شما انجام میشود.

رپورتاژ آگهی چیست؟ چرا رپورتاژ آگهی در آموزک

در این روش نمایش آگهی به صورت یک پست در آموزک منتشر خواهد شد،و شما میتوانید متن و عکس مربوط به آگهی خود را همانند یک پست به مخاطب نمایش دهید و به معرفی و بررسی محصول و کار کسب خود بپردازید.

 • پست رپورتاژ آگهی به مدت ۲۴ ساعت در صفحه اول سایت نمایش و به صورت پست ثابت خواهد بود.
 • در پست رپورتاژ تعداد لینک فالو مجاز حداکثر ۴ لینک خواهد بود.
 • پست رپورتاژ حذف نخواهد شد و پس از گذشت زمان مورد نظر به صفحات بعدی سایت منتقل میشود.
 • در صورت نیاز مدت زمان نمایش پست در صفحه اول طبق خواسته شما با دریافت هزینه مازاد بر مبلغ اعلام شده افزایش میابد.

پلان های تبلیغاتی و آگهی و رپرتاژ در جدول برای نمایش بنر گرافیکی شما (عکس یا فلش) مناسب هستند و با توجه به موقعیت نمایش میتوانند برای خواننده و جذب آن موثر باشند. به دلیل توازن و منعطف بودن پوسته بنرهای تبلیغات شما در طول و عرض متونع در مجله خبری آموزک نمایش داده می شود و شما می توانید بنر دلخوه خود را در سایز مورد نظر برای تبلیغات ارائه کنید.

بنر ها باید حجم و گرافیک مناسبی داشته باشند.

پلان های تبلیغاتی در آموزک

تعرفه ها و روند ثبت آگهی

تعرفه های نمایش تبلیغات در آموزک متغیر اما منصفانه است ،برای اطلاع از تعرفه ها از روشی که در پایین همین بخش توضیح داده شده استفاده کنید. به مدت کوتاه و محدود قیمت تبلیغات در آموزک به صورت پست ثابت بنر  و پست رپورتاژ آگهی و رپورتاژ آگهی با تولید محتوی بوده که میتوانید برای اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید.

جهت هماهنگی و برقراری ارتباط با ما از طریق بخش تماس با ما شماره تلفن خود را برای ما ارسال کنید تا کارشناس بخش تبلیغات آموزک با شما تماس بگیرد. و یا میتوانید از طریق شماره 09361311395 تماس حاصل فرمایید.

👈 تماس با آموزک 👉

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن